لیست محصولات برند اوریفلیم | ORIFLAME

فروشگاه اینترنتی همپل لند عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی برند اوریفلیم سوئد در ایران


اوریفلیم (Oriflame) یک برند سوئدی است که به تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی می پردازد. این برند در سال 1967 میلادی توسط برادران af Jochnick و دوست آنها Bengt Hellsten تاسیس شد. این کمپانی بر پایه دو اصل تاسیس گردیده است: تولید انواع محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک بر اساس طبیعت کشور سوئد و فروش به صورت زنجیره ای.امروزه محصولات این برند معتبر در بیش از 60 کشور به فروش می رسد و در حال حاضر بیش از 3 میلیون فروشنده مستقل با آن همکاری می کنند. فروش زنجیره ای محصولات این برند علاوه بر توانمندسازی اقتصادی تمام فروشندگان محصولات اوریفلیم، کمک می کند تا مشتریان نیز با قیمتی یکسان، مناسب و بدون چندین واسطه در تمام نقاط جهان به این محصولات دسترسی داشته باشند. تمام محصولات اوریفلیم در آزمایشگاه های مجهز و مدرن این برند در چندین کشور تست می شوند تا علاوه بر بی خطری، از ارگانیک بودن آنها اطمینان حاصل شود. استفاده از مواد ارگانیک هم موجب سلامت مصرف کنندگان می شود و هم آسیب کمتری به محیط زیست وارد می نماید که از مهمترین اصول توسعه پایدار این برند می باشد.

اوریفلیم دارای برندهای زیرمجموعه متنوعی از جمله نوایج (Novage)، تندرکر (Tender care)، اپتیمالز (Optimals)و لاونیچر (Love Nature) در زمینه مراقبت های پوستی؛ دوان (The One)، جوردانی گلد (Giordani Gold)و آنکالر (Oncolour)در زمینه میکاپ های روزانه، مجلسی لاکچری و آرایش ویژه نوجوانان؛ آل اور ناثینگ (All or Nothing)، پوزس (Possess)، سوفیور (So Fever)و ونچر (Venture)در زمینه پرفیوم های زنانه و مردانه؛ دبادی ادیشن (The Body Edition)، سوئدیش اسپا (Swedish Spa)و فیت آپ (Feet Up)در زمینه حمام و بدن؛ دوئولوگی (Duologi)و میلک اند هانی گلد (Milk & Honey Gold)در زمینه سلامت مو؛ نورث فورمن (North for Men)، دبون ایر (Debon Air)، گلشیر (Glacier)در زمینه محصولات ویژه آقایان؛ بیبی او (Baby O) در زمینه لوازم مخصوص کودک و .. می باشد.

فروشگاه اینترنتی همپل لند بسیار مفتخر است که تعداد کثیری از محصولات این برند محبوب، اورجینال و باکیفیت را برای شما عزیزان عرضه می نماید.

20 محصول وحود دارد.

نمایش 1-12 از 20

فیلترهای فعال

نمایش 1-12 از 20 آیتم