آشنایی با نحوه آماده سازی و ارسال سفارش مشتریان عزیز همپل لند

فروشگاه اینترنتی همپل لند، افتخار خدمت رسانی به تمامی هموطنان عزیز در سرتاسر کشور عزیزمان، ایران را دارا می باشد.

چگونه سفارش من آماده سازی و ارسال می شود؟

سفارش های مشتریان گرامی، پس از آماده سازی، توسط تیم کنترل کیفی همپل لند به طور کامل چک می شود و حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش از طریق پست به آدرس ثبت شده در حساب کاربری ایشان ارسال خواهد شد. بنابراین لطفا برای پیگیری سفارش های خود و راهنمایی بهتر توسط تیم پشتیبانی همپل لند، پیش از انجام سفارش، حتما در سایت ثبت نام بفرمایید و عضو خانواده همپل لند شوید. با توجه به اینکه مرسوله به نشانی وارد شده در هنگام ثبت نام ارسال می گردد، لطفا در وارد نمودن نشانی، کد پستی و شماره تماس خود دقت بفرمایید.

هزینه ارسال سفارش من چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ارسال توسط سیستم به طور خودکار و بر اساس نوع پست انتخابی، وزن و ابعاد سفارش شما و همچنین مسافت تا مقصد محاسبه می گردد. لطفا توجه داشته باشید مبلغ پرداختی شما برای ارسال کالا شامل هزینه های بسته بندی سفارش و پست آن می باشد اما در رسیدهای پستی، پیامک ارسالی و صفحه رهگیری مرسولات، هزینه بسته بندی و مالیات در نظر گرفته نشده و قید نمی گردد.

چند روز زمان می برد تا سفارش من به دستم برسد؟

بسته به نوع پست انتخابی شما در هنگام ثبت سفارشتان، مدت زمان تحویل آن متغیر می باشد.

  • پست هوایی: 24 ساعت
  • پست پیشتاز: (مراکز استانها) 2-5 روز کاری | (شهرستانها) 3-7 روز کاری | (روستاها) 3-12 روز کاری

توجه: پست هوایی فقط در ساعات کاری روزهای شنبه تا چهارشنبه و آن هم از طریق هماهنگی تلفنی با تیم پشتیبانی همپل لند قابل انجام می باشد. تضمین تحویل 24 ساعته سفارش از طریق پست هوایی از سوی پست جمهوری اسلامی ایران بوده و در صورت عدم تحویل به موقع سفارش، این مشکل بر عهده فروشگاه اینترنتی همپل لند نمی باشد. همچنین هزینه آن در هنگام ثبت سفارش قابل محاسبه نبوده و تنها در هنگام ارسال سفارش محاسبه می گردد، از این روی پس از ارسال توسط پست هوایی، از سوی تیم پشتیبانی همپل لند با شما تماس گرفته شده و جهت پرداخت هزینه این پست با شما هماهنگی به عمل خواهد آمد.

در پایان توجه داشته باشید با توجه به بسته بودن پست در روزهایی که در تقویم تعطیل رسمی اعلام شده اند، فروشگاه اینترنتی همپل لند ارسال سفارش نخواهد داشت و در صورت ثبت سفارش در این روزها، مرسوله شما در اولین روز کاری پس از آن باتوجه به ترافیک سفارش های ثبت شده قبلی ارسال خواهد شد.