معرفی نماد TCM در محصولات برند چیبو

نماد TCM که حروف آن مخفف Tchibo Certified Merchandise است را بر روی تمام محصولات برند چیبو آلمان، از انواع لباس گرفته تا ظروف آشپزخانه می بینید. این نماد بیانگر این است که این محصول، اوریجینال و مورد تایید برند چیبو آلمان بوده و طبق استانداردهای آن با کیفیت بسیار بالا و با انتخاب مواد اولیه درجه یک تولید شده است. چیبو جهت تهیه مواد اولیه فقط با شرکت هایی که استانداردهای سختگیرانه آن را رعایت می نمایند قرارداد امضا می نماید، همچنین تیم طراحی بسیار فعال این کمپانی آلمانی به طور مرتب با ارزیابی نیازهای مشتریان، اقدام به طراحی و تولید محصولات با کیفیت و مدرن مطابق با نیازهای روز می نمایند.

از آنجایی که این نماد بر روی تمام محصولات اوریجینال چیبو وجود دارد برخی مشتریان محصولات این برند را به نام TCM می شناسند.

تمام محصولات برند چیبو در فروشگاه اینترنتی همپل لند نیز دارای این نماد می باشند و این مسئله بیانگر اصل بودن محصولات عرضه شده در این فروشگاه می باشد. همچنین در کنار نماد TCM یک کد مرجع شش رقمی نیز آورده شده است که به طور خاص مربوط به آن محصول می باشد و حتی با تغییر سایز در پوشاک نیز این کد تغییر می نماید.

لینک این مطلب در سایت چیبو